O‘zbekiston Respublikasi adliya vazirligi

Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari to‘g‘risida M A ‘ L U M O T (01.01.2011 yil holatiga)

T/r‎
Ariza tushgan sana va vaqt‎
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi tashkil qilgan yuridik shaxsning nomi‎
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi joylashgan yuridik manzili
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi tashkil qilgan yuridik shaxsning davlat ro‘yxatidan o‘tgan tartib raqami va sanasi‎
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi tashkil qilish to‘g‘risidagi qarorning tartib raqami va sanasi ‎
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi hisobini ro‘yxatdan o‘tkazish tartib raqami va sanasi‎
Doimiy faoliyat  ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari (F.I.O.)‎
Doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi faoliyatini tugatish yoki uning hujjatlariga o‘zgartirish va qo‘shimchalar kiritish tartib raqami va sanasi‎
QORAQALPOG‘ISTON   RESPUBLIKASI
1.    
12.03.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasining Qoraqalpog‘iston Respublikasi hududiy boshqarmasi
Nukus shahar, A.Temur ko‘chasi, 112 “a”-uy
¹ 91-P
20.12.2004 y.
¹ 4
10.03.2009 y.
¹ 1
27.03.2009 y.
1. Seytaxov Ajiniyaz Polatovich;
2. Qdrniyazova Gulora;
3. Matkurbanov Rashid Joldasbaevich;
4. Kaltuev Abdulgamid Magomedovich;
5. Seytmuratov Murat Baymuratovich;
6. Aybergenov Rustem Berdibaevich;
7. Qoshimov Dosnazar Qannazarovich;
Palata raisining 2009 yil 17 martdagi ¹23-TK- sonli buyruq bilan R.Aytbergenov doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
Palata raisining 2009 yil 2-noyabrdagi ¹84-TK sonli buyruq bilan D.Qoshimov doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
ANDIJON   VILOYaTI
1.    
12.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Andijon viloyat hududiy  boshqarmasi
Andijon shahar, Navoiy ko‘chasi,  122-uy
¹ 137
27.12.2004 y.
¹ 11
17.08.2007 y.
¹ 5-1
28.02.2009 y.
1.Abdullaev Baxtiyar Baxadûrovich;
2.Karimov Ravshanbek Shavkatovich;
3.Nasûrov Odiljon Xamidovich;
4.Saydaxmatov Toxirjon;
5.Tyuneev Vsevold Zavenovich;
6. O‘rinboev Musajon;
 
2.    
13.04.2009 y.
Andijon shahar “Baxt-Ishonch-Hamkor” M.Ch.J. huzuridagi hakamlik sudi
Andijon shahar, A.Xaydarov ko‘chasi, 43 “a”-uy  
¹ 12256
17.07.2006 y.
¹ 1
02.01.2009 y.
¹ 18
03.05.2009 y.
1. Dolimov Ilxomjon Turaevich;
2. Bakirov Mirzaulug‘bek Raxmatullaevich;
3. Ashurov Yasnaxun;
4. Baybaev Adiljon;
5. Qurbonov G‘olibjon Xolmatovich;
6. Mansurov Abdujabbor Abduvalievich;
7. Teshaboev Salim Xakimovich;
8. Xusanov Asqarjon Axmadovich; 
9. Ismoilov Mirolim  Mutalipovich;
 
3.    
03.08.2009 y.
Andijon shahar “Brem-And-Kontakt” mas’uliyati cheklangan jamiyati
Andijon shahar, B.Rahimov ko‘chasi, 22-uy
¹ 14082
27.02.2009 y.
¹ 1
20.06.2009 y.
¹ 32
07.08.2009 y.
1. Yakubov Tojidin Yakubovich;
2. Axmedov Nabijon Absalomovich;
3. Kambarov Abduraxmon Raximovich;
4. Tursunov Paxlavon;
 
4.    
14.07.2009 y.
Paxtaobod tumani, “Barkamol Shams Nuri” mas’uliyati cheklangan jamiyati
Andijon shahar,
2-kichik daha,
4/2-uy
¹ 002169
20.01.2009 y.
¹ 1
30.01.2009 y.
¹ 36
07.08.2009 y.
1. Xurbaev Abdulxakim Abduxalilovich;
2. Nizomov Xasanboy Burxonovich;
3. Djuraboev Baxtiyor Yuldashevich;
4. Qodirov Umirbek Mamaroziqovich;
 
5.    
09.10.2009 y.
Andijon shahar ishbilarmon ayollar “Tadbirkor ayol” uyushmasi.
 
Andijon shahar, A.Fitrat ko‘chasi,            52-uy
 
¹ 202
06.05.2002 y.
¹ 2/19
16.10.2009 y.
¹ 62
27.10.2009 y.
1. Komilov Olimjon;
2. Muxitdinova Saidaxon Fayzievna;
3. Qodirov Umirbek Mamaroziqovich;
5. Xurbaev Abdulxakim Abduxalilovich;
6. Madumarova Mavlyudaxon Mirodilovich;
7. Djuraboev Baxtiyor Yuldashevich;
8. Ro‘zaxunova Ulfatxon.
 
6.    
14.11.2009 y
Andijon shahar, “Adolat hakam-AND”  M.Ch.J.
Andijon shahar,  Pushkin ko‘chasi, 53-uy
¹14503
27.07.2009 y.
¹01
16.10.2009 y.
¹65
9.11.2009 y.
1. Turgunov Muzaffar Mamasaidovich;
2. Abdusamatov Mirzoxid Turdalievich;
3. Tillaboeva Muazzam Baxtiyorovna;
 
7.    
22.12.2009 y.
“Asaka Vasatiya” xususiy korxonasi
Asaka tuman “Zarbdor” QFI
Ergashobod MFI
¹1664
23.05.2007 y.
¹4
18.08.2009 y.
¹1
6.01.2010 y.
1. Maxmudov Ibroximjon Nodirovich;
 
8.    
16.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon shahar, A.Xaydarov ko‘chasi, 37-uy
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹ 34
30.06.2010 y.
 
1.  Turaxonov Xabibullo;
2.  Maniyazov Axmad;
3.  Sultanov Amur.
 
9.    
16.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon viloyati, Jalaquduq tumani, Oxunboboev shahri, A.Navoiy ko‘chasi, 2-uy
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹33
30.06.2010 y.
1. Mirzaev Toxir;
2.  Xolmirzaev Baxodir;
3. Abdullaev Azizbek;
4. Fayzullaev Umidillo.
 
10.    
16.06.2010 y.
 
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon viloyati, Izboskan tumani, Poytug‘ shahar, J.Siddiqov ko‘chasi, 5-uy
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹ 31
30.06.2010 y.
1.  Boqiev Mirzo;  
2.  Xakimov Tursun;
3.  Qipchaqov Axliddin.
 
11.    
16.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon viloyati, Xo‘jaobod tumani, “Oltin vodiy” q.f.y., O‘zbekiston ovozi ko‘chasi, “Madyorov bog‘lari” Agrofirma binosi
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹ 29
30.06.2010 y.
1.  Qamchiev Abdumalik;
2.  Abduxalilov Umid;
3.  Boqiev Murod.
 
12.    
16.06.2010 y.
Uzbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon viloyati, Marhamat tumani, Janubiy Farg‘ona magistral ko‘chasi, 7-uy
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹ 30
30.06.2010 y.
1.  Xusanov Asqar;
2.  Botirov Odiljon;
3.  Maxamatov Soib.
 
13.    
16.06.2010 y.
Uzbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi
Andijon viloyati, Shahrixon tumani, Shahrixon shahar, A.Temur ko‘chasi, 32-uy
¹ 5
25.01.2010 y.
¹ 3
28.05.2010 y.
¹ 32
30.06.2010 y.
1.  Bozorov Farxod;
2.  Turaev Sherzod;
3.  Bozorboev Shoxrux
 
14.    
14.09.2010 y.
Uzbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Andijon viloyat vakolatxonasi Qo‘rg‘ontepa tuman bo‘limi
Andijon viloyati, Qo‘rg‘ontepa tumani, Mustaqillik ko‘chasi 1-uy
¹5
05.01.2010 y.
¹5
13.09.2010y
¹ 78
03.10.2010y
1.   Sodiqov Ergashvoy;
2.  Nasirdinov Tursunasli Xamidullaevich;
3.  Xalilova Sayyoraxon Muxammadjonovna
 
BUXORO   VILOYaTI
1.    
25.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Buxoro viloyat hududiy  boshqarmasi
Buxoro shahar, Mustaqillik ko‘chasi, 1 “a”-uy
¹ 133
24.12.2004 y.
¹ 28
25.02.2009 y.
¹ 1
26.02.2009 y.
1. Mardanov Isoq Mardonovich;
2. Davlatov Xasan Safarovich;
3. Azimov Yandash Axmedovich;
4. Qandaxorov Orif Norovich;
5. Xodjiev Shuhrat Maxmudovich;
6. Akramov Bahodir O‘tkirovich;
 
2.    
20.02.2009 y.
“Mediator” xususiy konsalting korxonasi
Buxoro shahar, Xamza ko‘chasi,
7 “a”-uy
¹ 190
12.03.2007 y.
¹ 1
19.02.2009 y.
¹ 2
26.02.2009 y.
1. Yulchieva Dinara Vaxobovna;
2. Salimidjonov Baxodir Ravshanovich;
3. Atoev Azamat Ashurovich;
4. Pak Roza Danilovna;
5. Xasanov O‘ktam Nasulloevich;
 
3.    
06.07.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Buxoro shahar, M.Iqbol ko‘chasi,
6-uy
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
27.06.2010 y.
¹3
09.07.2010 y.
1. Maxmudov Furqat Hasanovich;
2. Amonov Zavqiddin Aminovich;
3. Jo‘raeva Manzura Nasriddinovna;
4. Tursunov Yorqinjon Kamolovich;
 
4.    
06.07.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
G‘ijduvon tuman, Yusuf Xamadoniy ko‘chasi, 61-uy
¹ 162
09.10.2009 yil
¹ 03
27.06.2010 y.
¹4
09.07.2010 y.
1. O‘rinov Azimjon Ismoilovich;
 
5.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Romitan tuman, Baxoriston ko‘chasi, 3-uy
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 04
28.07.2010 y.
¹ 5
19.08.2010 y.
1. Jo‘raeva Manzura Nasriddinovna;
 
6.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Qarolbozor tuman, Buyuk Ipak yo‘li ko‘chasi, 7-uy
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 04
28.07.2010 y.
¹ 6
19.08.2010 y.
1. Tursunov Yorqinjon Kamolovich;
 
7.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Buxoro shahar, M.Iqbol ko‘chasi,
2-uy
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 7
19.08.2010 y.
1. Amonov Zavqiddin Aminovich;
 
8.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Vobkent tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 8
19.08.2010 y.
1. O‘rinov Azimjon Ismoilovich;
 
9.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Jondor tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 9
19.08.2010 y.
1. Amonov Zavqiddin Aminovich;
 
10.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Peshku tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 10
19.08.2010 y.
1. Jo‘raeva Manzura Nasriddinovna;
 
11.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Shofirkon tuman tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹11
19.08.2010 y.
1. O‘rinov Azimjon Ismoilovich;
 
12.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Buxoro tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 12
19.08.2010 y.
1. Amonov Zavqiddin Aminovich;
 
13.    
04.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Kogon tuman hokimligi binosi
¹ 162
09.10.2009 y.
¹ 03
28.06.2010 y.
¹ 13
19.08.2010 y.
1. Tursunov Yorqinjon Kamolovich;
 
14.    
04.08.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Qorako‘l tumani, Ulug‘bek ko‘chasi 31-uy
¹ 16
209.10.2009 y
¹ 03
17.11.2010 y
¹14
30.11.2010 y
1. Jo‘raev Maqsud Sanoqulovich
 
15.    
04.08.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Buxoro viloyat vakolatxonasi
Olot tumani, Do‘stlik ko‘chasi 52-uy
¹ 162
09.10.2009 y
¹ 03
17.11.2010 y
¹15
30.11.2010 y
1. Jo‘raev Maqsud Sanoqulovich
 
JIZZAX   VILOYaTI
1.    
23.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Jizzax viloyat hududiy boshqarmasi
Jizzax shahar, Sh.Rashidov ko‘chasi, 63-uy
¹ 56
13.12.2004 y.
¹ 20- ich 20.09.2007 y.
¹ 001
24.02.2009 y.
1. Bobomurodov Ummat Ermonovich;
2. Turonboev Abdusalom Abdullaevich;
3. Jo‘raev Ulug‘bek Xudoyberdievich;
4. Begbo‘taev Anvar Eshpo‘latovich;
5. Parmonov Yusuf O‘rolovich;
6. Tovbaev Abduvoxid;
 
QAShQADARYo   VILOYaTI
1.    
22.01.2009 y.
Qarshi shahar  “Xolis qalqon” M.Ch.J. 
Qarshi shahar, Qo‘rg‘on ko‘chasi, 58-uy
¹ 1003
08.05.2007 y.
¹ 1
17.05.2007 y.
¹ 1
02.02.2009 y.
1. Tashtemirov Xalil
2010 yil 15 maydagi 12-sonli buyrug‘iga asosan  Bozorov Yashin Egamberdievich hakamlik sudyalar tarkibidan chiqarilgan
2.    
26.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Qashqadaryo viloyat hududiy  boshqarmasi
Qarshi shahar, Komilon ko‘chasi, 27-uy
¹ 212
24.12.2004 y.
¹ 001-k
15.01.2009 y.
¹ 2
26.02.2009 y.
1. Xolmirzaev Menglijon;
2. Esanov Mamaradjab;
3. Karimov Suyun;
4. Sherkulov Suvon Xolmuratovich;
5. Yusupov Erkin Xolmatovich;
6. Suvanov Normurat Tuxlievich;
7. Tillaev Xolbozor Salimovich;
8. Tashatov Firuzdjon Suyunovich;
9. Ashirov Viktor Nuralievich;
 
3.    
05.11.2010y
O‘zbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasi Qashqadaryo viloyat vakolatxonasi
Qarshi shahar, Nasaf ko‘chasi, 294-uy\
¹ 234
03.05.2010
¹1
18.05.2010
¹3
05.11.2010
1.Bozorov Yashin Egamberdievich;
2.Tursunov Saidaxmad Mamasoatovich;
3.Salomov Asatulla Amirovich;
4.Normo‘minov Qo‘shoq Abduxalikovich;
 
NAVOIY   VILOYaTI
1.    
03.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Navoiy viloyat hududiy  boshqarmasi
Navoiy shahar, Me’morlar ko‘chasi, 33-uy
¹ 40p
15.12.2004 y.
¹ 3
20.01.2009 y.
¹ 1
13.02.2009 y.
1. Narkobilova Gulshayûm Ashimovna;
2. Bekmurzaev Axmad Ruzikulovich;
3. Norbekova Natalya;
4. Xamidov Ulug‘bek Axmadalievich;
5. Yakubov Abduxoliq Saidov;
6. Xamidova Nina Nikolaevna;
7. Gulinko Yevgeniy Nikolaevich;
8. Ibragimov Xusayn Mirbafoevich;
9. Qahramonov Alijon Qaxramonovich;
10. Usarov Muhammad Mamarahimovich;
Boshqarmaning 2010 yil 1 apreldagi 12-sonli qaroriga muvofiq S.E.Jumanova, I.Narimov, B.S.Savarov, A.U.Narzullaev, G‘.M.Buranbaev, B.T.Xudayberdievalar hakamlik sudlari ro‘yxatidan chiqarilgan va Usarov Muxammad Mamaraximovich hakamlik sudlari ro‘yxatiga kiritilgan.
2.    
03.11.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Navoiy shahar, Nizomiy ko‘chasi
27-uy
¹133
29.06.2010 y.
¹01
07.09.2010 y.
¹2
08.10.2010 y.
1. Usmanov Xolboy Buranovich
2. Xolmuradov Azim Boymurodovich
3. Tuychiev Maruf Muxamedovich
4. Isanov Xolmurod Ruzievich
5.Juraev Bobur Abdunazarovich
6. Xazratova Shah lo Urunqulova
 
3.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Karmana tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹3
23 12.2010 y
1. Allayorov Vohidjon Ziyodullaevich;
 
4.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Qiziltepa tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹4
23.12.2010 y
1. Rasulov Nodirjon Gapporovich;
 
5.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Konimex tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹5
23.12.2010 y
1. Amonov Shuhrat Baxtiyorovich;
 
6.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Navbahor tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹6
23.12.2010 y
1. Ismoilov Ne’matullo Raxmatulloevich;
 
7.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Nurota tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹7
23.12.2010 y
1. Qaxxorov Ruziboy;
 
8.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Uchquduq tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹8
23.12.2010 y
1. Mirzaev G‘aybullo Abdunasimovich;
 
9.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Xatirchi tuman hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹9
23.12.2010 y
1. Xaydarov Olimboy Iskandarovich;
 
10.    
20.12.2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Navoiy viloyat vakolatxonasi
Zarafshon shahar hokimligi ma’muri binosi
¹133
29.06.2010 y.
¹02
07.10.2010 y.
¹10
23.12.2010 y
1. Haqqulov Shokir Zokirovich;
 
NAMANGAN    VILOYaTI
1.    
02.04.2009y.
“Nafis Marjon Servis” M.Ch.J.
Namangan shahar, 5-kichik nohiya, 35-uy, 29-xona
¹ 1408
22.09.2007 y.
¹ 3
24.03.2009 y.
¹ 1
17.04.2009 y.
1. Ahmedov Muxtor Maqsudovich;
2. Xasanov Akramjon Abdujalilovich;
3. Abdullaev Nuriddin Mashrabbaevich;
4. Ibragimov Rustamjon Risqinovich;
5. Sattarov Rustamjon Abdullaevich;
6. Mirzamahmudov Jahongir Nuriddinovich;
“Nafis Marjon Servis” M.Ch.J.ning ta’sischilari majlisining 2009 yil 24 noyabrdagi 7-sonli qaroriga  muvofiq doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi faoliyati tugatilgan.
2.    
12.05.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi  Namangan viloyat hududiy boshqarmasi
Namangan  shahar,
Ibrat  ko‘chasi,
33-uy
¹62
17.12.2004 y.
¹ 1
04.03.2009 y.
¹ 2
28.05.2009 y.
1. Muhitdinov Muslimxoja Numanovich;
2. Asranbaev Muminjon  Kuchkarovich;
3. Jalilov Mirabbos Vakkasovich;
 
3.    
09.06.2009 y.
“Ozodlik” M.Ch.J.  xususiy korxonasi
Namangan shahar,
Langar ko‘chasi,
11a-uy
¹ 3417
11.02.2009 y.
¹ 1
01.04.2009 y.
¹ 3
23.06.2009 y.
1. Ibragimov Alisher  
 Sharipovich;
2. Ibragimov Vahobjon;
3. Sanajarov Iskandar;
4. Nurillaev  Abduraxmon;
5. Dolimov Xabibilla  Abdug‘aparovich;  
 
4.    
05.03.2010
“Ibragimov savdo servis” M.Ch.J.
Namangan shahar, Kosonsoy ko‘chasi, 17-uy
¹759
24.08.2009 y.
¹3
03.03.2010 y.
¹4
17.03.2010 y.
1.Sadikov Osim Adilovich;
2. Inoyatov Mirsodiq;
3. Amanullaeva Dilbar Xabibullaxonovna;
4 Nuriddinova Maqsuda Tuxtanazarova;
5.Nuridinova Muxayo Maxmudjanovana;
6. Ibragimova Dildora Risqimbaevna;
7. Marzaabdullaev Asliddin Rustamovich;
8. Xodiev Faxriddin Xusanovich;
9. Nazarov Xoldarali Qo‘chqarovich;
10. Qodirov Roxil Kamolitdinovich;
 
5.    
29.10.2010y
“Vijdon  ximoya qo‘riqlash” MChJ
Namangan shahar, Oxunboboev ko‘chasi 62-uy
¹4491
18.05.2010
¹1
28.10.2010y
¹5
12.11.2010y
1. Abdullaev Baxodir Odilovich;
2. Xakimova R’ano Ravshanovna;
3. Ruzibaev Turgunpulat
4. Qirig‘izbaeva; Vaziraxon Ibragimovna;
 
6.    
10.12.2010y
“Xolis hakam” XK
Namangan shaxar, Temir ko‘chasi,
11a-uy
¹4558
12.06.2010y
¹4
06.12.2010y
¹6
23.12.2010y
1. Ibragimov Alisher Sharipovich;
2. Yuldashev Abdusalom Abdulaxadovich;
3. Nurullaev Abduraxmon;
4. Ibragimov Vaxobjon;
5. Axmadjanova Oqilaxon A’zamovna;
 
SAMARQAND   VILOYaTI
1.    
11.03.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Samarqand viloyat hududiy boshqarmasi
Samarqand shahar, Mirzo-Ulug‘bek ko‘chasi, 148-uy
¹ 132
22.12.2004 y.
¹ 44-F
09.07.2007 y.
¹ 1
27.03.2009 y.  
1.    Mirkomilov Mirjamol;
2.    Sattarov Elmurod;
3.    Shukurov Abduraxmon;
4.    Bobomurodov Talat Do‘stmurodovich;
5.    Mardonov Jaxongir Mardonovich;
6.    Nazarov Azamat Qobulovich;
7.    Nazarov Abdunazar Mannobovich;
8.    Gussanova Tamara Dadashevna;
9.    Berdiqulov Maxmud Xasanovich;
 
2.    
05.06.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Advokatlar palatasining Samarqand viloyat hududiy boshqarmasi xuzuridagi Hakamlik sudi
Samarkand shahar, O‘zbekiston ko‘chasi, 45-uy
¹ 178
27.03.2009 y.
¹ 2
22.05.2009 y.
¹ 2
24.06.2009 y.
1. Amonov Nodirjon Bazarovich;2. Ablokulov Saloxidin;
3. Ablokulova Guzal Xamrokulovna;
4. Boboev Sadriddin;
5. Butunov Shaharddin Yusupovich;
6. Ganiev Abdiraxmon Muratovich;
7. Dusmamatov Baxodir;
8. Ismoilov Abduxakim Isaevich;
9. Ibragimov Yunus;
10. Kalandarov Jamshid Maxmudovich;
11. Kuvanov Omankeldi Kuvanovich;
12. Masharipov Ulugbek Xojievich;
13. Maxmudov Murodkobil Avazovich;
14. Normurodova Shoxsanam Mustafaevna;
15. Raupov Uchkun Utkirovich;
16. Salimov Ilxom  Ulashevich;
17. Saidov Amon Kurbonkulovich;
18. Sattorov Xusniddin Sultonovich;
19. Sobirova Dilnora Jamshidovna;
20. Sultonov Ergash;
21. Turaev Shaharyor Shodiyorovich;
22. Tugalov Baxrom Oripovich;
23. Usarov Karim Xasanovich;
24. Ubaydullaev Solixon;
25. Urnashov Saymiddin;
26. Eshonkulov Azamat;
27. Xushvaktov Boyxuroz;
28. Xolikov Sherzod Shukurulaevich;
29. Xidirov Tulkin
Uzokovich;
30. Xidirov Farxot Niyatovich;
31. Xujanov Janon;
32. Sherkulov Maksud;
 
3.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Okdaryo tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y.
¹12
12.04.2010 y
¹8
08.06.2010 y
1. Butaev Nuriddin Zyodullaevich;
2.Umarov Rasul;
3.Xujanon Janon;
 
4.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Samarkand shaxri Ko‘ksaroy maydoni              1-A uy
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010 y
¹ 4
08.06.2010y.
1. Ablokulova Guzal Xamrokulovna;
2. Dusmamatov Baxodir;
3. Kalandarov Jamshid Maxmudovich;
4.  Masharipov Ulugbek Xojievich;
5. Maxmudov Murodkomil Avazovich;
6. Salimov Ilxom Ulashovich;
7. Sultonov Ergash;
8. Turaev Shaxriyor Shodiyorovich;
10. Eshonkulov Azamat;
11. Xidirov Farxod Niyatovich;
12. Sirojeva Nargiza Ibodullaevna;
13. Toshev Anvar Abduxamidovich;
14. Butaev Nuriddin Ziyadullaevich;
15. Yusupov Lutfillo;
16. Raxmatov Adbuaziz Xudoyorovich;
17. Oblokulov Nasim Kiyomovich;
18. Lukmanova Gulandon Baxtiyorovna;
19. Raximov Abduaziz Xudoyorovich;
20. Kurbanov Rustam Bobomurodovich;
21. Xujanon Janon;
22. Norbekov Yuldosh Tirkashevich;
23. Jurakulov Donyor Ochilovich;
 
5.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Samarkand shaxri Ko‘ksaroy maydoni              1-A uy
¹ 183
10.02.2010y
¹02
12.04.2010 y
¹ 5
08.06.2010y.
1. Urinboev Ne’matillo Bozorovich;
2. Kalandarov Jamshed
Maxmudovich;
3. Masharipov Ulugbek .Xojievich;
4. Raxmatov Alixon Kuchkorovich;
5. Oblokulov Nasim Kiyomovich;
6. Lukmanova Gulanbon .Baxtiyorovna;
7. Dustmamatov Baxodir;
8. Ubaydullaev Solixon Islomovich
 
6.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi asi
Urgut tumani Navoiy shoh kuchasi 24-uy
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010 y
¹ 6
08.06.2010y.
1. Ablokulov Solixon;
2. Ablokulova Guzal Xamrokulovna;
3. Ganiev Abduraim Murodovich;
4. Ismoilov Abduxakim Isaevich;
5. Saidov Amon Kurbrnkulovich;
6. Sultonov Ergash;
7. Ruzimurodova Mutabar Kamoliddinova;
8. Tugalov Baxrom
 
7.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Samarkand tumani Angor Olmos qishlog‘i
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010.
¹ 7
08.06.2010y.
1. Ibragimov Yunus;
2. Yusupov Lutfillo;
3. Raximov Abduaziz; Xudoyorovich;
4. Jurakulov Donyor Ochilovich
 
8.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Ziyovuddin qo‘rg‘oni Istiklol ko‘chasi         7-uy
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010
¹ 8
08.06.2010y.
1. Xujanov Abdusamat Alimovich;
2. Bazarov Azamat Suyunovich;
3. Xurramov Boltaboy Yuldashevich;
4. Qlichev Siddiq Bobosherovich;
 
9.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Oktosh shahri A.Navoiy ko‘chasi 19-uy
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010.
¹ 9
08.06.2010y.
1. Xujanov Abdusamat Alimovich;
2. Bazarov Azamat Suyunovich;
3. Xurramov Boltaboy Yuldashevich;
4. Qlichev Siddiq Bobosherovich;
 
10.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Taylok tumani, Taylok qo‘rgoni.
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010
¹10
08.06.2010y.
1. Ismoilov Abduxakim Isaevich;
2. Raupov Uukun Utkirovich   3. Salimov Ilxom Ulashovich 4. Ruzimurodova Mutabar Kamoliddinova
 
11.    
01.06.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Pastdargom tumani Juma shahri A.Temur ko‘chasi
14-uy
¹ 183
10.02.2010y.
¹02
12.04.2010
¹ 11
08.06.2010y.
1. Kurbanov Shermat Avganovich;
2. Kurbanov Rustam Bobomurodovich;
3. Yuldashev Ulugbek Latifovich;
 
12.    
08.06.2010 y
Samarkand viloyat Urgut tumanidagi «Xukuk xisob xamkor» xususiy korxonasi
Samarkand viloyat Urgut tumani Algar qishlog‘i
¹ 127
10.09.2009 y
¹1
15.03.2010
¹12
24.06.2010 y
1. Doniyorov Ortik Tillaevich;
2. Toxirov Ulugbek Toxirovich;
3. Sharipov Matlab Axtamovich;
 
13.    
14.09.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Kattakurgon shaxar doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹03
18.05.2010y
¹13
24.09.2010 y
1. Bozorov Tolibjon Olimovich;
2. Xonkulova Dilorom Turdiboevna;
3. Raximov Xamid Suyunovich;
 
14.    
14.09.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Kattakurgon tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi.
¹ 183
10.02.2010y
¹03
18.05.2010y
¹14
24.09.2010 y
1. Xolmuminov Baxriddin Sayfullaevich;
2. Raximov Xamid Suyunovich 3. Xonkulova Dilorom Turdiboevna
 
15.    
14.09.2010 y
Uzbekiston hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Ishtixon tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹03
18.05.2010y
¹15
24.09.2010 y
1. Aliev Djaxongir Norkulovich;
2. Mamatkazimov Baxodir Mamatkarimovich;
3. Dustmurov Abror Urozovich;
4. Eshov Shuxrat Abdinazarovich.
 
16.    
14.09.2010 y
Uz hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Payarik tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹03
18.05.2010y
¹16
24.09.2010 y
1. Shergoziev Abdukarim Isabekovich;
2. Mavlonov Tolibboy Ruziboevich;
3. Tuychiev Nuriddin Malikovich;
4. Normurodov Zoxid Keldiyorovich;
 
17.    
14.09.2010 y
Uz hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Jomboy tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹03
18.05.2010y
¹17
24.09.2010 y
1. Maxmatkulova Gulchexra;
2. Imomov Muxammad;
3. Mukaddasov Muyisxon Avazovich;
4. Raxmatov Alixon Kuchkarovich;
 
18.    
01.12.2010 y
Uz hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Nurobod tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi.
¹ 183
10.02.2010y
¹04
18.10.2010y
¹18
14.12.2010 y
1. Amonov Nodirjon Bozorovich;
2. Meliev Xolidin Yaxshiboevich;
3. Xolmurodov Samijon Yusupovich; 
 
19.    
01.12.2010 y
Uz hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Kushrobod tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹04
18.10.2010y
¹19
14.12.2010 y.
1. Radjabova Xilola Ismatillaevna;
2. Saidmurodov Dilshod Rustamovich;
3. Salimov Iilxom Ulashovich;
4. Bozorov Shavkat Pardaevich;
 
20.    
01.12.2010 y
Uz hakamlik sudlari Assotsiatsiyasining Samarkand viloyat vakolatxonasi
Bulungur tuman doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudi
¹ 183
10.02.2010y
¹04
18.10.2010y
¹20
14.12.2010 y
1. Sultonov Ergash;
2. Boboev Sadriddin Oblaberdievich;
3. Ismoilov Arabboy Adashevich;
 
SIRDARYo   VILOYaTI
1.    
24.11.2008 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Sirdaryo viloyat hududiy boshqarmasi
Guliston shahar, Mustaqillik ko‘chasi, 35-uy
¹ 40
21.12.2004 y.
¹ 2-AF
01.03.2007 y.
¹ 01
01.12.2008 y.
1. Usmanov Xolbay Buranovich;
2. Pirmanov Dilmurat Djurakulovich;
3. Egam Shuxrat Pulat o‘g‘li;
4. Babaxanov Sayduvali Xalilovich;
5. Fayzullaev Tursun;
6. Doniyorov Baxtiyor Xudoyorovich; 
7. Turdaliev Bozorboy O‘sarovich;
8. Kayumov Zoir Ergashevich;
9. Musaev Xamid Fozilovich;
10. Abdusamatov Samad Norboevich;
 
SURXONDARYo   VILOYaTI
1.    
24.04.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi  Savdo-sanoat palatasi Surxondaryo viloyat hududiy boshqarmasi
Termiz shahar, F.Xo‘jaev ko‘chasi, 1-uy 
¹ 69
17.12.2004 y.
¹ 1
18.03.2009 y.
¹ 1
08.04.2009 y.
1. Qurbonov Xoliyar Yarmatovich;
2. Djavliev Ural Baymuratovich;
O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi Surxondaryo viloyat xududiy boshkarmasining 2010 yil
25 oktyabrdagi
2-sonli qaroriga asosan boshqarma   huzuridagi doimiy faoliyat kursatuvchi hakamlik sudining sud’yasi T.Chorievning vafot etganligi munosabati bilan hakamlik sudi sud’yalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
2.    
16.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Termiz shahri, Tarraqqiyot ko‘chasi, 36-uy
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 1
21.07.2010 y.
¹ 2
07.09.2010 y.
1. Allayarov Chariyar;
2. Abduraxmanov Mansur Mamarasulovich;
3. Gapparova Tursinoy Menziyaevna;
4. Mamatkulov Jamoliddin Narzullaevich;
5. Ravshanqulova Risolat Adujabborovna;
6. G‘afforov Ergash Menziyaevich;
7. Tangirov Baxtiyor Urolovich;
8. Togaev Xodjamurat Allamuratovich;
9. Shaimov Tuxtamurat Ashurovich;
10. Shukurov Mamasoli;
11. Muradov Axmad Alikulovich;
12. Kichkilov Sherxon Xamzaevichlar;
13. Charshanbiev Komil Keldierovich;
14. Absaev Qaxramon Tursunpo‘latovich
O‘XSA viloyat vakolatxonasining 2010 yil
26 oktyabrdagi dagi
 5-sonli qaroriga asosan Absaev Qaxramon Tursunpo‘latovich sudyalar tarkibiga kiritilgan.
3.    
03.09.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Termiz shahri, Tarraqqiyot ko‘chasi, 36-uy
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 1
21.07.2010 y.
¹ 3
07.09.2010 y.
1.Ibroximov Azamat Xamidovich;
2. Tursunov Shovkat Ismailovich;
 
4.    
03.09.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Surxondaryo viloyati,
Denov tumani Turkiston ko‘chasi, 3-uy
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 1
21.07.2010 y.
¹ 4
07.09.2010 y.
1. Xakimov Muzaffar Abdullaevich;
2. Samatov Eshmo‘min Jo‘raevich;
3. Jumaev Rustam Qurbonovich;
O‘HSA viloyat vakolatxonasining 2010 yil
29 sentyabrdagi
 4-sonli qaroriga asosan Jumaev Rustam Qurbonovich sudyalar tarkibiga kiritilgan.
5.    
03.09.2010 y
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Surxondaryo viloyati,
Sariosiyo tumani, Y.Oxunboboev mahallasi, Sariosiyo tuman Sud ijrochilari bo‘limi binosi
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 1
21.07.2010 y.
¹ 5
07.09.2010 y.
1. Ravshanqulova Risolat Adujabborovna;
2. Alikulov Tulkin Jurakulovich;
.
 
6.    
03.09.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Surxondaryo viloyati, Angor tumani, K.Musaev ko‘chasi, 3-uy
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 1
21.07.2010 y.
¹ 6
07.09.2010 y.
1. Alimardonov Odil Ishkuvatovich;
2. Nazarov Begmat Ruzievich;
3. Abduraxmonov  Mansur Mamarasulovich;
 
7.    
04.10.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Surxondaryo viloyati, Sho‘rchi tumani Bo‘ston ko‘chasi, 30-uy 
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 4
29.09.2010 y.
¹ 7
19.10.2010 y.
1. Murodov Axmad Aliqulovich;
2. Beknazarov Rustam Omonqulovich;
 
O‘HSA viloyat vakolatxonasining 2010 yil
26 oktyabrdagi
 5-sonli qaroriga asosan Beknazarov Rustam Omonqulovich sudyalar tarkibiga kiritilgan.
8.    
04.10.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
Surxondaryo viloyati,
Oltinsoy tumani markazi
¹ 83
06.10.2009 y.
¹ 4
29.09.2010 y.
¹ 8
19.10.2010 y.
1. Mamatqulov Jamoliddin Narzullaevich;
2. Ochilov Toji Karvanovich;
O‘HSA viloyat vakolatxonasining 2010 yil
7 dekabrdagi
 6-sonli qaroriga asosan  Ochilov Toji Karvanovich Oltinsoy tuman hakamlik sudining raisi etib tayinlangan.
9.    
29.10..2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
 
Termiz shahri Tarraqqiyot ko‘chasi, 36-uy
¹ 83
06.10.2009 y
 
¹ 5
26.10.2010 y
 
¹ 9
15.11.2010 y
 
1. Ne’matov Faxriddin Ziyadullaevich
 
10.    
29.10..2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
 
Termiz shahri Tarraqqiyot ko‘chasi, 36-uy
¹ 83
06.10.2009 y
 
¹ 5
26.10.2010 y
 
¹ 10
15.11.2010 y
 
1.     Omonqulov Erkin Bozorovich;
2.     Shaimov  Tuxtamurat Ashurovich;
 
11.    
20.12..2010 y
O‘zbekiston Hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Surxondaryo viloyati vakolatxonasi
 
Termiz shahri Tarraqqiyot ko‘chasi, 36-uy
¹ 83
06.10.2009 y
 
¹ 6
07.12.2010 y
 
¹ 11
06.01.2011 y
 
1.Karimov Juma Chorievich
 
 
XORAZM   VILOYaTI
12.    
28.01.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Xorazm viloyat hududiy boshqarmasi
Urganch shahar,  A.Qodiriy ko‘chasi,
2 “a”- uy
¹ 21
20.12.2004 y.
¹ 1
08.01.2009 y.
¹ 1
27.02.2009 y.
1. Masharipov Adilbek Palvannazarovich;
2. Axmedov Shuxrat Boltaevich;
3. Sultanov Orazmetboy Sultanovich;
4. Bekmetov Larisa Kerimbaevna;
5. Mengliev Azamat Baxtiyarovich;
6. Matniyazov Jamol Zaxirovich; 
7. Karimova Roza Nazarovna;
8. Allaberganov Rashid Boltaevich;
9. Yusupov Jumanazar;
10. Mamatov Ishmurat;  
 
TOShKENT VILOYaTI
1.    
25.02.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasining Toshkent viloyat hududiy boshqarmasi
Toshkent shahar, Lisunova ko‘chasi, 4-daha, 68-uy
¹ 95p
13.01.2005 y.
¹ 1
19.12.2008 y.
¹ 1
25.02.2009 y.
1. Payziev Bobir Erkinovich;
2. Abdulkasimov Sherzod Isamaxamadovich;
3. Akbarov Ulug‘bek Azatovich;
4. Akromov Botir Tojiboevich;
5. Axmatov Davranbek Juraevich;
6. Zagidulin Rustam Rafkatovich;
7. Zakirova Nargiza Narimbaevna;
8. Isaev Ravshan Yakubovich;
9. Qambarov Ravshan Abduraxmanovich;
10. Muslimov Xasan Komiljonovich;
11. Rasulova Matlyuba Raximovna;
12. Rasulov Sirojiddin Isomovich;
13. Rasulov Aziz Muslimovich;
14. Shakirov Baxriddin Baxtiyorovich;
O‘zbekiston Respublikasi Savdo-sanoat palatasi Toshkent viloyati xududiy  boshqarmasining 2009 yil 28 sentyabrdagi 34-K sonli buyrug‘iga asosan Abilov Saidmurat Sherkulovich doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan. Palataning 2009 yil 9 oktyabrdagi 37-K sonli buyrug‘iga muvofiq  doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi  hakamlik sudi sudyalari ro‘yxatiga Payziev Bobir Erkinovich kiritilgan.
2.    
16.06.2009 y.
“Zindagi” xususiy korxonasi
Toshkent viloyati,
Olmaliq shahar,
A.Temur ko‘chasi, 39-uy
¹ 2062
12.06.2009 y.
¹ 34
13.05.2009 y.
¹ 2
02.07.2009 y.
1. Sanginov Aymaxammed Ashurovich;
2. Fattaxutdinov Ramil Tarixovich;
3. Shin Nikolay Borisovich;
4. Sim Radion Vissarionovich;
5.Jumaeva Oysa Oymaxammadovna;
“Zindagi” xususiy korxonasining 2009 yil 21 iyuldagi 63-sonli qaroriga asosan Kazakov Grigoriy Aleksandrovich doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxati tarkibidan chiqarilib uning o‘rniga Musaxaniy Alisher G‘olibjon o‘g‘li kiritilgan.
Zindagi” xususiy korxonasining 2010 yil 20 apreldagi 34k-sonli qaroriga asosan Musaxaniy Alisher G‘olibjon o‘g‘li doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxati tarkibidan chiqarilgan va uning o‘rniga  Jumaeva Oysa Oymaxammadovna kiritilgan.
3.    
12.08.2009 y.
“Micros-trans” xususiy korxonasi
Toshkent viloyati, Ohangaron tumani, Ozodlik qishlog‘i, 8-son o‘rta maktab
¹ 1390-311
25.06.2008 y.
¹ 008
19.05.2009 y.
¹ 3
26.08.2009 y.
1. Fattaxutdinov Ramil Tarixovich;
2. Sanginov Aymaxammed Ashurovich;
3. Musaxaniy Alisher G‘olibjon o‘g‘li;
4. Sivak Irina Vladimirovna;
5. Bulatova Mavlyuda Gaymanovna;
6. Navruzov Anvar Azimovich;
 
4.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Ohangaron shahar, Xolmuxamedov ko‘chasi, 120-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹6
10.05.2010 y.
¹ 4
18.05.2010 y.
1. Fattaxutdinov Ramil Tarixovich;
2. Uralov Ablaz Barkinovich;
3. Li Vissarion Vladimirovich;
 
5.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Olmaliq shahar, Primkulova ko‘chasi, 15-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 6
10.05.2010 y.
¹ 5
18.05.2010 y.
1. Sanginov Aymaxammed Ashurovchi;
2. Karimov Fayzulla;
3. Sim Radion Vissarionovich;
4. Jumaeva Oysha Oymaxamadovna;
 
6.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Chirchiq shahar, Sh.Rashidov ko‘chasi, 20-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 6
10.05.2010 y.
¹ 6
18.05.2010 y.
1. Sadullaev Abdulakim Xiyazkanovich;
2. Abdujalilov Abror Nabievich;
 
7.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Yangiyo‘l shahar, Anarkulov dahasi 4-uy, 25-xonadon
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 6
10.05.2010 y.
¹ 7
18.05.2010 y.
1. Akbarov Baxtiyor Amanovich;
2. Turakulov Kaxramon Urinovich;
3. Imamov Yuldash;
4. Kazakbaev Abdujalil Rixsievich;
 
8.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
 
 
Toshkent viloyati, Chinoz shahar, Samarqand ko‘chasi, 1-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 6
10.05.2010 y.
¹ 8
18.05.2010 y.
1. Miraxmedov Dilshod Sadullaevich;
2. Abdullaeva Muborak Sabirjanovna;
3. Turdaliev Farxad Anvarovich;
 
9.    
17.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati,  Zangiota tumani, Eshonguzar qo‘rg‘oni, Mustaqillik ko‘chasi, 44-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 6
10.05.2010 y.
¹ 9
18.05.2010 y.
1. Mamanabiev Sharofidin Ziyovidinovich;
 
10.    
28.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumani, Qusovul q.f.y., Bektemir qo‘rg‘oni, Parkent trakt ko‘chasi, 14-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 7
10.05.2010 y.
¹10
10.06.2010 y.
1. Bekchanov Rustam Atamuratovich;
 
11.    
28.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, Yangibozor qo‘rg‘oni f.y.
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 7
10.05.2010 y.
¹11
10.06.2010 y.
1. Umarov Shavkat Rayimovich;
2. Turaev Ikram Kadirovich;
 
12.    
11.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Piskent tumani, To‘ychi polvon ko‘chasi, 1-uy
¹111
24.12.2009 y.
 
¹ 9
01.06.2010 y.
 
¹12
23.06.2010 y.
 
1. Karimov Xakimjon Qayum-o‘g‘li;
 
13.    
11.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati,  Bekobod shahar, G‘.G‘ulom ko‘chasi, 12-daha, 51-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
 
¹8 3
01.05.2010 y.
 
¹13
23.06.2010 y.
 
1. Xudaynazarov Musurmankul;
 
14.    
13.07.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent viloyati, Bo‘ka shahri, A.Qodiriy ko‘chasi, 1-uy
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 9/1
12.07.2010 y.
¹ 14
27.07.2010 y.
1. Boliev Sayfutdin Najimovich;
 
15.    
30.07.2010 y.
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent  viloyati, Qibray tumani, Matqobulov m.f.y., Markaziy ko‘cha, Madaniyat saroyi binosi
¹ 111
24.12.2009 y.
¹ 10
20.07.2009 y.
¹ 15
13.08.2010 y.
1. Irmatova Zuxra Nurmatovna;
 
16.    
22.11.2010 y.
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Quyichirchiq tumani, Do‘stobod shahri, Oqqo‘rg‘on ko‘chasi 1-uy
 ¹ 111
24.12.2009 y
¹15
12.11.2010 y
¹16
07.12.2010 y
1. Ashirmatov Ixtiyorbek Ashirmatovich
 
17.    
22.11.2010 y
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Bo‘stonliq tumani, G‘azalkent shahri, A.Temur ko‘chasi 31-a-uy
¹ 111
24.12.2009 y
¹14
12.11.2010 y.
¹17
07.12.2010 y
1. Bekov Tulkun Inomjonovich
2. Ermetova Shoira Xasanovna
 
18.    
16.12.2010 y
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Oqqo‘rg‘on tumani, Oxunboboev ko‘chasi 4-uy
¹ 111
24.12.2009 y
¹17
16.12.2010 y
30.12.2010 y.
18-son
1. Farmankulov Vaxob Mamitkulovich
 
19.    
16.12.2010 y
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Angren shahri, Navoiy ko‘chasi, Madaniyat va sport ishlari bo‘limi binosi
¹ 111
24.12.2009 y
¹16
16.12.2010 y.
¹19
30.12.2010 y
1. Burxonov Ravshanjon
 
20.    
21.12.2010 y
O‘zbekiston hakamlik sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Parkent tumani, A.Navoiy ko‘chasi 1-uy
¹ 111
24.12.2009 y
¹18
20.12.2010 y.
¹20
30.12.2010 y.
1. Xasanboev Saidjon Ro‘ziboevich
 
FARG‘ONA   VILOYaTI
1.    
17.04.2009 y.
O‘zbekiston Respublikasi  Savdo-sanoat palatasi Farg‘ona viloyat  boshqarmasi
Farg‘ona shahar, M.Qosimov ko‘chasi, 58-uy
¹ 184
21.12.2004 y.
¹ 3
01.04.2009 y.
¹ 302
01.05.2009 y.
1. Maxkamov Abduxalim Sattarovich;
2. Sanginov Numondjon Xamidjanovich;
3. Shokirov Saidumarjon Abdumalikovich;
4. Siddiqov Axrorjon Muxammadjonovich;
5. Nazirov Bunyod Xomidovich;
6. Rasulov Navruz Akramovich;
 
2.    
05.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Farg‘ona viloyat vakolatxonasi
 
Farg‘ona viloyati, Farg‘ona shahri, Al-Farg‘oniy ko‘chasi, 53-uy
¹214
05.12.2009 y.
¹3
03.08.2010 y.
¹389
23.08.2010 y.
1. Maxamatov Baxtiyor Adûlovich;
2. Qo‘shaqov Latifjon;
3. Mo‘minov Baxodir Gulyamovich;
 
3.    
05.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Farg‘ona viloyat vakolatxonasi
 
Farg‘ona viloyati, Buvayda tumani, Yangiqo‘rg‘on shaharchasi,
Bog‘i Eram ko‘chasi 25-uy
¹214
05.12.2009 y.
¹3
03.08.2010 y.
¹390
23.08.2010 y.
1. Qodirov Shermuhammad  
Abdusalomovich;
2. Mirzaev Abdupatto  
Bozarovich;
3. Saminov Zoirjon
Raxmatalievich;
 
4.    
05.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Farg‘ona viloyat vakolatxonasi
 
Farg‘ona viloyati, Farg‘ona shahri, Al-Farg‘oniy
ko‘chasi 53-uy
 
¹214
05.12.2009 y.
¹3
03.08.2010 y.
¹391
23.08.2010 y.
1. G‘aniev Rustamjon   
 Abdumo‘minovich;
2. Umrzaqov Baxodir   
Abubakirovich;
3. Mansurov Djamshid
Po‘latmirzaevich;
 
5.    
05.08.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Farg‘ona viloyat vakolatxonasi
 
Farg‘ona viloyati, Qo‘qon shahri, Qipchiariq ko‘chasi
 98-uy
¹214
05.12.2009 y.
 
¹3
03.08.2010 y.
 
 
¹392
 23.08.2010 y.
 
 
1. Rizaev Saydalijon      
    Baxodirovich;
 
TOShKENT ShAHAR
1.    
02.12.2008 y.
“COUNCIL” advokatlik firmasi
Toshkent shahar,
Sodiq Azimov ko‘chasi, 54-uy
¹ 20/197
05.12.2002 y.
¹ 7
11.11.2008 y.
¹ 01
09.01.2009 y.
1. 1.Raxmatov Alisher Xamzaevich;
2. Strelnikova Olga Viktorovna;
3. Avakyan Tatyana Vladimirovna;
«COUNCIL» Advokatlik firmasi ta’sischilarini 27.09.2010y. yig‘ilish qarori. Avazmuxamedova.N.R, Avakyan.P.V, Axtamova.V.R, Zaxarov.I.Yu va Nam.G.S. sudyalar ro‘yxatidan chiqarilgan va Raxmatov.A.X, Strelnikova.O.V.va Avakyan.T.Vlar sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan.
2.    
02.12.2008 y.
O‘zbekiston Respublikasi Savdo sanoat-palatasi
Toshkent shahar, Buxoro ko‘chasi,
6-uy
¹ 353(p)
23.10.2004 y.
¹ 3
12.01.2007 y.
¹ 02
09.01.2009 y.
1.       Abasov Aleksandr Ibragimovich;
2.      Abdullaeva Fotixo Karimjonovna;
3.      Azimov Murat Karimovich;
4.      Axmedshin Rinat Gazizovich;
5.      Djuraev Pavel Viktorovich;
6.      Indina Irina Aronovna;
7.      Ismatullaev Zakir Raxmatullaevich;
8.      Ikramov Anvar Maxamadjanovich;
9.      Ishanxanova Gulnora Amanovna;
10.  Mamadiev Baxridin Tojiboevich;
11.  Mazurkin Pavel Gennadevich;
12.  Okyulov Omonboy;
13.  Rashidov Komil Kayumovich;
14.  Ruziev Rustam Djabbarovich;
15.  Samarxodjaev Batûr Belyalovich;
16.  Sultan-Muxamedov Nodir Ravshanovich;
17.  Ubaydullaev Kamol Ismoilovich;
18.  Umarov Alisher Taxirovich;
19.  Froyanchenko Boris Mixaylovich;
20.  Sharipov Boxodir Tuxtasinovich;
21.  Shayxov Alisher Erkinovich;
22.  Eshonov Baxodir Otabaevich;
23.  Ernazarov Ulugmurod Turdievich;
24.   Yuldashev Nodir Mavlyanovich;
 
3.    
23.02.2009 y.
Toshkent shahar “Huquqiy muammolarni o‘rganish markazi”
Toshkent shahar, A.Temur ko‘chasi, 60 “a”-uy
¹ 179
16.02.2001 y.
¹ 2
18.02.2009 y.
¹ 03
09.03.2009 y.
1.   Asyanov Shamil Mudarisovich;
2.    Azizov Ilxom Baxadirovich;
3.    Axmetshin Rinat Gazizovich;
4.    Axrarova Dilbar Gapparovna;
5.    Gritskova Natalya Ivanovna;
6.    Kasûmova Akida Axrarovna;
7.    Korsun Galina Valentinovna;
8.    Lerner Semyon Isaakovich;
9.    Li Svetlana Sergeevna;
10.Prazdnikova Alfiya Tavkilevna;
11.Tanikulov Sabir Mirzaevich;
 
4.    
12.08.2009 y.
Toshkent shahar “Axborot maslahat markazi”
Toshkent shahar, A.Qodiriy ko‘chasi, 7 “a”- uy
¹ 003382-09
22.06.2009 y.
¹ 03
15.07.2009 y.
¹ 04
08.09.2009 y.
1.Umarov Askarali Kambaralievich;
2.Muxammedov Azamat Rustamovich;
3.Mirzaev Shovkat Saidkarimovich;
4.Roziboev Shuxrat Kuzibaevich;
5.Abilov Saidmurod Sherkulovich;
6.Abdullaev Shuxrat Muratboevich;
7.Mirabzalov Mirsaid Mirzaaxmedovich;
8.Djuraeva Feruza Tulkunovna;
9.Abdulkosimov Sherzod Isamaxamadovich;
10. Muxutdinov Ruslan Maratovich;
11. Yakubov Sobirjon Zokirovich;
12. Gulomov Ziyavitdin Toxirovich;
13. Saidibragimova Shoxida Memanovna;
14.  Abdulkayumov Abdurashid;
15. Nabiullin Rishat Xismatulovich;
16.  Tashmetov.Farxad Xudaybergenovich
Toshkent shahar “Axborot maslahat markazi”ning ta’sisichilar yig‘ilishining 2010 yil 27 iyuldagi 5-sonli bayonnomasiga asosan Djuraeva Feruza Tulkunovna, Abdulkosimov Sherzod Isamaxamadovich, Muxutdinov Ruslan Maratovich, Yakubov Sobirjon Zokirovich,
Gulomov Ziyavitdin Toxirovich, Saidibragimova Shoxida Memanovna,
 Abdulkayumov Abdurashid,
Nabiullin Rishat Xismatulovich, Tashmetov.Farxad
Xudaybergenovichlar doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi sudyalari ro‘yxati tarkibiga kiritilgan.
5.    
09.09.2009 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi
Toshkent shahar, Navoiy ko‘chasi, 30-uy
¹703
05.05.2009y
¹3
25.05.2009 y.
¹05
09.10.2009 y.
1.   Zakirov Ganijon Gapirjanovich;
2.   Dolimov Ilxomjon Turg‘unovich;
3.   Gulyamova Zuxra Amanovna;
4.   Mardonov Ikromjon Narzullaevich;
5.   Abdullaev Muxtorjon Inomovich;
6.   Ikramov Xusanboy Temirovich;
7.   Utaganov Matusmon  Maxmudovich;
8.   Asyanov Shamil Mudarisovich;
9.  Anortoev Ismoiljon Anortoevich;
10.  Shamsiddinov Fazliddin Abdullaevich;
11.  Madumarov Qobil Xakimovich;
12.  Otaxonov Foziljon Xaydarovich;
13.  Maniyozov Axmadjon Azimovich;
14.  Akbarov Baxtiyor Amanovich;
15.  Magametov Abdumajid Abdurashidovich;
16.  Mo‘minov Yodgor Xujamqulovich;
17.  Premqulov Rustamdjan Raxmatullaevich;
18.  Tursunov Absamad;
19.  Amanbaev Ibraximjon Bakirjanovich;
20.  Kubanbaev Maqsud Baxtiyarovich;
21.  Nazarmetov Ulug‘bek Mamirjanovich;
22.  Teshaboev Salim Xokimovich;
23.   Blyaxer Antonina Yakovlevna;
24.   Isxakova Nargiza Baxodirovna;
25.   Axunova Gulnora Xabibullaevna;
26.   Meliev Umar;
27.   Luqmanov Pahlavon Burxonovich;
28.   Sabirov Hasan Turdalievich;
29.   Sulaymanov Bahrom Suvanovich;
30.   XushmatovAbdushukur Dustmaxamatovich;
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi boshqaruvining 2010 yil 19 iyuldagi 31/1 sonli qaroriga muvofiq Blyaxer Antonina Yakovlevna,
 Isxakova Nargiza Baxodirovna,
Axunova Gulnora Xabibullaevna,
Meliev Umar,
Luqmanov Pahlavon Burxonovich,
Sabirov Hasan Turdalievich,
Sulaymanov Bahrom Suvanovich va XushmatovAbdushukur Dustmaxamatovichlar
doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari  sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
 
6.    
24.02.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Navoiy ko‘chasi, 30-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹4
18.02.2010 y.
¹06
09.03.2010 y.
1. Mardanov Ikromjon Nazrullaevich;
2. Magamedov Abdumajit Abdurashidovich;
3. Alimjanov Negmatillo Naziraevich;
4. Xamdamova Shoira Kaxramonovna; 
5. Allaev Farruxbek Adinajonovich;
6. Sultanov Murtazo Sultanovich;
7. Allayarov Batir Maxmudovich;
8.Ibragimov Doniyorbek Akramjonovich;
9. Haydarova Nadejda Fyodorovna;
10.Eshnazarov Mamadali Abdinazarovich;
11. Sanakulov Umidjon Quvondiqovich;
12. Yulbarsov Maxamatyuldash Abduraimovich
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 27 apreldagi 7-sonli qarorga muvofiq Abduqodirova Dilfura Jaudatovna
hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 15 maydagi 8-sonli qarorga muvofiq Allaev Farruxbek Adinajonovich,
Sultanov Murtazo Sultanovich, Allayarov Batir Maxmudovichlar hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qarorga muvofiq Muxametdinova Raisa Sultanovna va Abduqodirova Dilfura Jaudatovnalar doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari  sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 25 iyundagi 10-sonli qarorga muvofiq Sadikov Jaxongir Taxirdjanovich doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudining  sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 1 iyuldagi 13-sonli qarorga muvofiq Ibragimov Doniyorbek Akramjonovich va Haydarova Nadejda Fyodorovnalar
hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 7 avgustdagi 16-sonli qarorga muvofiq Eshnazarov Mamadali Abdinazarovich;
va Sanakulov Umidjon Quvondiqovich  hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 15 oktyabrdagi
20-qaroriga muvofiû Yulbarsov Maxamatyuldash Abduraimovich sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
7.    
24.02.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Yakkasaroy tumani, U.Nosir ko‘chasi, 54-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹4
18.02.2010 y.
¹07
09.03.2010 y.
1. Abdulxaev Abduraxim Abdulxafizovich;
2. Umarova Gulnara Xaydarovna;
3. Alimuxamedov Djamal Turgunovich;
4. Xakimov Alisher Asatullaevich;
5.Egamberdiev Bo‘ri Xursanovich;
6. Tolipov Komil Yunusovich.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qaroriga muvofiq Xakimov Shuxratjon Raxmatullaevich hakamlik sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 25 iyundagi 10-sonli qaroriga muvofiq Xakimov Alisher Asatullaevich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 07 avgustdagi 16-sonli qaroriga muvofiq Egamberdiev Bo‘ri Xursanovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 19 oktyabrdagi 21- son qaroriga muvofiq Tolipov Komil Yunusovich
sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
8.    
24.02.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Sobir Raximov tumani, Qorasaroy ko‘chasi, 270-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹4
18.02.2010 y.
¹08
09.03.2010 y.
1. Saydaxmetova Parida;
2. Shaaxmetov Shavkat Shomansurovich;
3. Nuraliev Dilmurod Nuralievich;
 
9.    
24.02.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar,  Xamza tumani, Majnuntol ko‘chasi, 5-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹4
18.02.2010 y.
¹09
09.03.2010 y.
1. Sadullaev Abdishukur Ergashovich;
2. Xamraeva Mavlyuda Uvaydullaevna;
3. Akramov Ganidjan Xolmatovich;
4. Fayzullaev Shavkat Zubaydullaevich;
5. Niyozov Shavkat Burxonovich
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qarorga muvofiq Isakov Kosimjon Umarjanovich hakamlik sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 15 maydagi 8-sonli qarorga muvofiq Akramov Ganidjan Xolmatovich va Fayzullaev Shavkat Zubaydullaevichlar hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 6 dekabrdagi
24- sonli qaroriga muvofiq Niyozov Shavkat Burxonovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
10.    
24.02.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar,  Yunusobod tumani, Mavlonov ko‘chasi, 37-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹4
18.02.2010 y.
¹10
09.03.2010 y.
1. Djuraev A’lamjon Eshmurotovich;
2 Yakibjanova Dilrabo Nigmatillaevna;
3. Ishanov Yorqin Erkinovich
4. Talipov Komil Yunusovich;
5. Qurbonov Zaxriddin Botirxon o‘g‘li.
 
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 27 apreldagi 7-sonli qarorga muvofiq Zakirov Farrux Islamovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 15 maydagi 8-sonli qarorga muvofiq . Talipov Komil Yunusovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qarorga muvofiq Mirmusaev Mirodil Mirkamilovich va Muxiddinov Ulugbek Tolibekovichlar, Zakirov Farrux Islamovich hakamlik sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 19 oktyabrdagi 21-sonli qaroriga muvofiq Ishanov Yorqin Erkinovich
sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 6 dekabrdagi 24- sonli qaroriga muvofiq Qurbonov Zaxriddin Botirxon o‘g‘li sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
11.    
22.03.2010 y.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” Ma’suliyati cheklangan jamiyati
Toshkent shahar, Sobir Rahimov tumani, Markaz-17/18, 39-uy , 6-xonadon
¹003287-05
12.05.2009 y.
¹1
18.03.2010 y.
¹11
30.03.2010 y.
1. Juraev Zafar Musurmonovich;
2. Kodirov Faxriddin Samatovich;
3. Imomov Samandar Xabibullaevich;
4. Nuritdinov Ilxom Raxmonberdievich;
5. Zaripova Maxfuza Valievna;
6. Juraev Utkirjon Musurmonovich;
7. Ne’matova Maryam Baxtiyorovna;
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 18 martdagi ta’sischilar bayonnomasiga muvofiq Yuldashev Navruz Raxmatovich va Tarikulov Ma’rufjon Omonovichlar
doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 7 apreldagi ta’sischilar bayonnomasiga muvofiq Nuritdinov Ilxom  Raxmonberdievich va Zaripova Maxfuza Valievnalar doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J. huzuridagi doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi raisining 2010 yil 1 apreldagi 1-sonli buyrug‘iga  muvofiq Imomov Samandar Xabibullaevich hakamlik sudlari sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J. huzuridagi doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudi raisining 2010 yil 5 maydagi 5-sonli buyrug‘iga muvofiq Kodirov Faxriddin Samatovich hakamlik sudlari sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 4 iyundagi ta’sischilar bayonnomasiga muvofiq Artyuxin Aleksandr Gennadevich, Urunova Matlyuba Sunnatovna, Juraev Akbarjon Samijanovich, Poleùuk Anastasiya Sergeevnalar doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi hakamlik sudlari sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 4 iyundagi ta’sischilar bayonnomasiga muvofiq Juraev Utkirjon Musurmanovich, Allanazarov Ismoil Abdinazarovich va Buranova Dildora Mamatovnalar sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 22 iyundagi ta’sischilar bayonnomasiga muvofiq Ne’matova Maryam Baxtiyorovna doimiy faoliyat ko‘rsatuvchi sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J.ning 2010 yil 01 iyuldagi ta’sischilar bayonnomasiga Tarikulov Ma’rufjon Omonovich, Yuldashev Navruz Raxmatovich, Ergashev Xurshid Nematullaevich, Karimov Azizbek Avazovich, Hamdamova Madina Timurovna va Buranova Dildora Mamatovnalar sudyalar ro‘yxatidan chiqarilgan.
“NEW CENTURY TEHNOLOGIES” M.Ch.J. ning 2010 yil  25 oktyabrdagi 32-sonli xatiga asosan Allanazarov Ismoil Abdunazarovich sudyalar ro‘yxatidan chiqarilgan.
12.    
05.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Mirzo-Ulug‘bek tumani, Mustaqillik ko‘chasi, 68-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹7
27.04.2010 y.
¹12
10.05.2010 y.
1. Nurova Tursunay Abdullaevna;
2. Raximov Abdukaxxor Abdusattorovich;
3. Nishanov Eldor Shodikulovich;
4. Achilov Dilshod Nurmuxammatovich;
5. Ishquvatov Sanjar Zafarovich
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qarorga muvofiq Muxametdinova Iroda Anvarovna hakamlik sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 25 iyundagi 10-sonli qarorga muvofiq Achilov Dilshod Nurmuxammatovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 15 oktyabrdagi 20-sonli qaroriga muvofiq 5. Ishquvatov Sanjar Zafarovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
13.    
05.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Mirobod tumani, Nukus ko‘chasi,
18-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹7
27.04.2010 y.
¹13
10.05.2010 y.
1. Ibragimov Doniyorbek Akramovich;
2. Mirzakulov Toyirjon Nimadovich;
3. Maxkamov Zokirjon Rasuljon-o‘g‘li;
4. Isaev Umid Suratovich;
5.Anvarxo‘jaev Dilshodxo‘ja Shuhratxo‘ja o‘g‘li;
6.Muxtorxonov Boriyxon Muxtorxon o‘g‘li.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 07 avgustdagi 16-sonli qarorga muvofiq Isaev Umid Suratovich va Anvarxo‘jaev Dilshodxo‘ja Shuxratxo‘ja o‘g‘li hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 6 dekabrdagi 24-sonli qaroriga muvofiq Muxtorxonov Boriyxon Muxtorxon o‘g‘li sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
14.    
05.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Bektemir tumani, H.Boyqaro ko‘chasi, 2-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹7
27.04.2010 y.
¹14
10.05.2010 y.
1. Bekchanov Alisher Rustamovich;
2. Hakimov Alisher Asatullaevich;
3. Samadov Sayfiddin Tojievich;
4.Odilov Xolboy Jabborovich
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 7 avgustdagi 16-sonli qaroriga muvofiq Hakimov Alisher Asatullaevich va  Samadov Sayfiddin Tojievich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 6 dekabrdagi 24-sonli  qaroriga muvofiq Odilov Xolboy Jabborovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
15.    
05.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar,  Chilonzor tumani, O‘zbekiston shox ko‘chasi, 55-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹7
27.04.2010 y.
¹15
10.05.2010 y.
1. Xaydarova Nadejda Fyodorovna;
2. Satvaldiev Umid Ergashvaevich;
3. Ten Nelya Mixaylovna;
4. Nigmanov Ravshan Telmanovich;
5. Xolmurodov Baxtiyor Salimovich;
6.Ishanov Yorqin Erkinovich;
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 maydagi 8-A-sonli qarorga muvofiq Mirmusaev Mirpazil Mirkamilovich hakamlik sudyalari ro‘yxatidan chiqarilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 01 iyuldagi 13-sonli qarorga muvofiq Xolmurodov Baxtiyor Salimovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 07 avgustdagi 16-sonli qarorga muvofiq Ishanov Yorqin Erkinovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan.
16.    
05.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  Assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Uch-tepa tumani, Farhod ko‘chasi, 21-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹7
27.04.2010 y.
¹16
10.05.2010 y.
1.Alimov Abdullaziz Abdulatipovich
2. Ermakbaev Ergashboy Safarovich
3.Kamalov Komilboy Chadaevich
4.Samadov Sayfiddin Tojievich (rais)
5. Eshmirzaev Zohidjon Muxammadievich
O‘HSA Toshkent shahar  filialini 2010 yil 9 noyabrdagi 23-son qaroriga asosan Samadov Sayfiddin Tojievich
sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialini 2010 yil 15 oktyabrdagi 20-son qaroriga muvofiq Eshmirzaev Zohidjon Muxammadievich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
17.    
19.05.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar, Shayxontohur tumani, Navoiy ko‘chasi, 30-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹8
15.05.2010 y.
¹17
24.05.2010 y.
1.Xaydarov Ilyasiddin Abduganievich
2.Muxamedbaev Abdugani Abdusattarovich
3.Xolmurodov Baxtiyor Salimovich
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 25 iyundagi 10-sonli qarorga muvofiq Xolmurodov Baxtiyor Salimovich hakamlik sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialini 2010 yil 15 oktyabrdagi 20-son qaroriga muvofiq Muxamedbaev Abdugani Abdusattarovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
18.    
02.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari assotsiatsiyasi Toshkent viloyat vakolatxonasi
Toshkent shahar, Nukus ko‘chasi, 77-uy
¹111
24.12.2009 y.
¹4
23.05.2010 y.
¹18
04.06.2010 y.
1. Muminov Yodgor Xujakulovich;
2. Kann Roman Palladevich;
3. Voxidov Nabi;
4. Axunova Gulnora Xabibullaevna;
5.Aytkulov Bobomurod Ismondiyorovich;
6.Pardaev O‘rol Sadatovich.
O‘HSA Toshkent viloyat vakolatxonasining 2010 yil 6 oktyabrdagi 13- sonli qaroriga muvofiq Axunova Gulnora Xabibullaevna, Aytkulov Bobomurod Ismondiyorovich,
Pardaev O‘rol Sadatovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan.
19.    
09.06.2010 y.
O‘zbekiston  hakamlik   sudlari  assotsiatsiyasi Toshkent shahar filiali
Toshkent shahar,Sergeli tumani, A.Axmatova ko‘chasi, 1-uy
¹26/09-515
21.12.2009 y.
¹9
31.05.2010 y.
¹19
16.06.2010 y.
1. Pulatov Rustam Baxtiyarovich;
2. Dilmuradov Murat Dilmuradovich;
3.Nuraliev Dilmurod Nuralievich;
4. Nasirova Mamura Turgunbaevna;
O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 25 iyundagi 10-sonli qarorga muvofiq Dilmuradov Murat Dilmuradovich sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 29 oktyabrdagi 22-sonli qaroriga muvofiq Nuraliev Dilmurod Nuralievich sudyalari ro‘yxatiga kiritilgan. O‘HSA Toshkent shahar filialining 2010 yil 6 dekabrdagi 24-sonli qaroriga muvofiq Nasirova Mamura Turgunbaevna sudyalar ro‘yxatiga kiritilgan
20.    
09.11.2010 y.
«AVANGARD - PARTNERS» Ma’suliyati Cheklangan Jamiyati
Toshkent shahri, Yakkasaroy tumani, A.Qaxxor ko‘chasi, 24-uy
¹004575-09
21.09.2010 y.
¹2
20.10.2010 y.
¹20
17.11.2010 y.
1.Rasulov Abror Abdushukurovich
2.Samatov Inom Nasirovich
3.Abirov Ablyalim Ermamatovich
 

 
Aloqaga chiqish Sayt shemasi